Hırsız Polis Oyunu oynama sayfasındasınız.
Oyunu oynayabilmeniz için Shockwave oyun eklentisi gerekir.

Hırsız Polis Oyunu Oyna

Police Pursuit

Hırsız Polis Oyun Özeti

Şehrin yoğun caddelerinde devriye gezerken kendinizi hırsız polis kovalamacasında bulacaksınız

3D Oyun Detaylı Açıklama

Hırsız polis oyunu miniclip oyunları arasında yer alır. Oyunda amacımız caddede devriye gezerken anons edilen hırsızların kullandığı arabayı yakalayıp asayişi sağlamak. Hırsız arabası için anons geldiğinde siren sesleri çalacak ve hırsızın arabasının olduğu yer ok işareti ile gösterilecek. Sağ alttaki yol haritasını kullanarak hırsızın yerini kolayca tespit edebiliriz. Hırsızın arabasına yaklaştığımızda üzerine giderek aracına hasar vererek durmasını sağlıyoruz.

Hırsız Polis Kontrol Tuşları

3d araba oyunları arasında yer alan hırsız polis oyunu arabasını klavye yön tuşları ile kontrol ediyoruz. Hırsız polis oyunu oynamayı seven oyuncularımız 3d online oyunlar sitemizdeki Taksi Şoförü Oyununuda oynayabilirler. İyi eğlenceler.

3D Online Oyunlar
3d online oyunlar sitemizde yayınlanan oyunlar online oyuncular ile oynanan oyunlardır. Sitedeki seçme oyunlar arasında 3d formatındaki oyunlar yer alır. Oyuncularla oyun oynarken sohbet etme imkanıda bulabilirsiniz. Oyun açıklamasında belirtilmiyorsa oyunlar ve oyun üyelikleri ücretsiz sağlanmaktadır ve bilgiler ise oyun sunucularında barındırılır. Online oyunlar kategorisinde yayınlanan oyunlar online internet kullanıcılarıyla oynandığı için oyun içi hız online oyuncuların interent hızına bağlı olarak artabilir yada azalabilir. Online oyunlar sitemizi ilgilendiren soru ve sorunlar için bizimle iletişim sayfamızı kullanarak iletişim kurabilirsiniz. 3d oyunları oynayabilmeniz için sisteminizde unity 3d oyunlar için unity 3d, shockwave oyunlar için shockwave ve flash oyunlar için flash player 11 eklentileri kurulu olmalıdır.

Copyright by 3DOnlineOyunlar.com