3d online oyunlar sitemizde yayınlanan Otoban Kahramanı oyunu 3D Araba Oyunları kategorisinde yayınlanmaktadır ve Unity 3D eklentisi ile çalışır.

Otoban Kahramanı Oyunu

Lose The Heat 3 Highway Hero

Otoban Kahramanı Oyun Özeti

Polisten kaçış serisinin son oyunu, hemde unity 3d destekli ve daha kaliteli.

3D Oyun Detaylı Açıklama

Unity 3d oyunlar tarayıcı oyunlarına renk katmaya devam ediyor. Otoban kahramanı isimli oyunumuz unity 3d oyunlar arasında yer alıyor. 3d oyunu tam ekran olarak oynama şansımız var ve tam ekran olarak daha güzel bir oyun deneyimi yaşıyoruz.

Otoban Yarışı (Polisten Kaçış)

Otoban yarışı oyunu bir diğer ismiyle polisten kaçış oyunu altı bölümden oluşuyor ve bütün bölümlerde polisten kaçarak hedefe ulaşmaya çalışıyoruz. Yol güzergahı üzerine kurulmuş çeşitli tuzakları kullanarak kaçış macerasını daha da zevkli hale getiriyoruz. Bu sayede polislerden daha hızlı bir şekilde kaçıyoruz fakat yinede pes etmiyorlar peşimizi bırakmıyorlar.

Unity 3D Oyun Kontrol Tuşları

Klavye yön tuşları ile araba kontrolünü sağlıyoruz
X tuşu turboyu devreye alıyor
V tuşu eğer gerekli işlemler yapılmışsa ve ekranda V tuşu yanıp sönüyorsa bu tuşa basarak aracı tıra alıyoruz
Buşluk tuşu ise el freni olarak görev alıyor.
F tuşu ile oyunu tam ekran oynayabiliyoruz.

Ayrıca unity 3d oyunlar arasında yer alan otoyol kahramanı oyunumuz Türkçe içerik ile sizlere sunuluyor. Oyun eğer Türkçe görünümde değilse alt orta bölümden Türkçe dil seçeneğini seçebilirsiniz.

3D Online Oyunlar
3d online oyunlar sitemizde yayınlanan oyunlar online oyuncular ile oynanan oyunlardır. Sitedeki seçme oyunlar arasında 3d formatındaki oyunlar yer alır. Oyuncularla oyun oynarken sohbet etme imkanıda bulabilirsiniz. Oyun açıklamasında belirtilmiyorsa oyunlar ve oyun üyelikleri ücretsiz sağlanmaktadır ve bilgiler ise oyun sunucularında barındırılır. Online oyunlar kategorisinde yayınlanan oyunlar online internet kullanıcılarıyla oynandığı için oyun içi hız online oyuncuların interent hızına bağlı olarak artabilir yada azalabilir. Online oyunlar sitemizi ilgilendiren soru ve sorunlar için bizimle iletişim sayfamızı kullanarak iletişim kurabilirsiniz. 3d oyunları oynayabilmeniz için sisteminizde unity 3d oyunlar için unity 3d, shockwave oyunlar için shockwave ve flash oyunlar için flash player 11 eklentileri kurulu olmalıdır. Unity 3D Oyunlar arasında yer alan Otoban Kahramanı oyunu ise Unity 3D eklentisi ile çalışır. Eklentiler bir seferlik kurulur ve sonraki oyunlar sorunsuz oynanabilir.

Copyright by 3DOnlineOyunlar.com