Taksi Şoförü Oyunu oynama sayfasındasınız.
Oyunu oynayabilmeniz için Shockwave oyun eklentisi gerekir.

Taksi Şoförü Oyunu Oyna

Cab Driver

Taksi Şoförü Oyun Özeti

Şehrin yoğun caddelerinde taksi şoförlüğü yapıyoruz, taksi şoförü işinde başarılar

3D Oyun Detaylı Açıklama

3d araba oyunları arasında yerini alan en çok sevilen shockwave oyun. Oyun shockwave eklentisi ile çalışır. Oyun yüklendikten sonra PLAY diyerek oyunu başlatabilirsiniz. Oyun çeşitli bölümlerden oluşur ve diğer bölümlere geçiş için bölümlerde başarılı olmamız gerekiyor.

Taksi Şoförü Hakkında

Taksi şoförü oyunu amacı, taksi şoförlüğü yaparak puan kazanmak. Önemli olan bizden istenilen puana ulaşabilmek. Her bölümün puan limiti farklıdır. Puan yapmak için taksinize çokça müşteri almalısınız. Ayrıca yolda giderken serpiştirilmiş paralarıda toplayarak puan kazanabilirsiniz. Taksinizde oluşan hasarları gidermek için yine yola serpiştirilmiş tamir kutularını toplayabilirsiniz. Eğer arabayı tamir etmezseniz siyah duman çıkartacak ve araba kullanılamaz hale gelecektir.

3D Online Oyunlar
3d online oyunlar sitemizde yayınlanan oyunlar online oyuncular ile oynanan oyunlardır. Sitedeki seçme oyunlar arasında 3d formatındaki oyunlar yer alır. Oyuncularla oyun oynarken sohbet etme imkanıda bulabilirsiniz. Oyun açıklamasında belirtilmiyorsa oyunlar ve oyun üyelikleri ücretsiz sağlanmaktadır ve bilgiler ise oyun sunucularında barındırılır. Online oyunlar kategorisinde yayınlanan oyunlar online internet kullanıcılarıyla oynandığı için oyun içi hız online oyuncuların interent hızına bağlı olarak artabilir yada azalabilir. Online oyunlar sitemizi ilgilendiren soru ve sorunlar için bizimle iletişim sayfamızı kullanarak iletişim kurabilirsiniz. 3d oyunları oynayabilmeniz için sisteminizde unity 3d oyunlar için unity 3d, shockwave oyunlar için shockwave ve flash oyunlar için flash player 11 eklentileri kurulu olmalıdır.

Copyright by 3DOnlineOyunlar.com