3D Online Askeri Savaş Oyunu oynama sayfasındasınız.
Oyunu oynayabilmeniz için Unity oyun eklentisi gerekir.

3D Online Askeri Savaş Oyunu Oyna

Rush Team

3D Online Askeri Savaş Oyun Özeti

Counter strike savaş oyunu benzeri, online savaş oyunu oynamak için buluşuyoruz

3D Oyun Detaylı Açıklama

3d online oyunlar sitemizde yayınladığımız ve kullanıcılarımız tarafından sevilen counter strike oyunu benzeri gelişmekte olan güzel bir savaş oyunu. Orjinal ismi rush team olan oyunumuz online kullanıcılarla oynanabiliyor. Oyun içerisinde hazır oluşturulmuş oyun alanları bulunuyor. Şuan için biz oyun alanı oluşturamıyoruz. Boş olan oyun odalarına giriş için Join butonunu kullanıyoruz. Online kullanıcılarla sohbet etmek için ENTER tuşunu kullanıyoruz. Enter tuşladıktan sonra yazı alanı çıkıyor ve yazışmaya başlıyoruz. Gönderdiğimiz mesajlar o odada online olan bütün oyunculara görünüyor.

Oyun Kontrol Tuşları

WASD tuşları ile yönlendirme yapıyoruz, 1, 2, 3, 4 ve 5 tuşları ile silah değişimi yapabiliyoruz. Enter tuşu ile sohbet ediyor, mause sol tık ateş ve sağ tık ise nişan almamızı sağlıyor.

3D Askeri Savaş Üyelik

Oyunu oynayabilmeniz için üye olmanız gerekiyor. Üyelik ücretsiz olarak sağlanıyor. Mail adresi girme zorunluluğu bulunmuyor.
İyi oyunlar

3D Online Oyunlar
3d online oyunlar sitemizde yayınlanan oyunlar online oyuncular ile oynanan oyunlardır. Sitedeki seçme oyunlar arasında 3d formatındaki oyunlar yer alır. Oyuncularla oyun oynarken sohbet etme imkanıda bulabilirsiniz. Oyun açıklamasında belirtilmiyorsa oyunlar ve oyun üyelikleri ücretsiz sağlanmaktadır ve bilgiler ise oyun sunucularında barındırılır. Online oyunlar kategorisinde yayınlanan oyunlar online internet kullanıcılarıyla oynandığı için oyun içi hız online oyuncuların interent hızına bağlı olarak artabilir yada azalabilir. Online oyunlar sitemizi ilgilendiren soru ve sorunlar için bizimle iletişim sayfamızı kullanarak iletişim kurabilirsiniz. 3d oyunları oynayabilmeniz için sisteminizde unity 3d oyunlar için unity 3d, shockwave oyunlar için shockwave ve flash oyunlar için flash player 11 eklentileri kurulu olmalıdır.

Copyright by 3DOnlineOyunlar.com