3d online oyunlar sitemizde yayınlanan 3D Vahşi Hayvanlar oyunu 3D Online Oyunları kategorisinde yayınlanmaktadır ve Unity 3D eklentisi ile çalışır.

3D Vahşi Hayvanlar Oyunu

Lif

3D Vahşi Hayvanlar Oyun Özeti

Vahşi hayvanlar yani tavşan, tilki, kurt, geyik, ayı seçeneklerinden herhangibirini seçip ormanda dolaşıyoruz.

3D Oyun Detaylı Açıklama

- Oyuna ilk girişinizde sağ alt köşede hayvanlar için cinsiyet seçimi bulunuyor buradan seçtiğiniz hayvanın cinsiyetini belirliyorsunuz.
- Oyun ayarlarını sağ alt köşedeki listesede 4'cü sıradaki bölümden yapıyorsunuz.
- Oyuna başladığınızda ilk olarak vahşi bir tavşan olursunuz.
- Oyunu oynamaya başladıktan sonra eğer oyuna tavşan olarak devam etmek istemezseniz sihirli değneklerin yanlarına yaklaşıp beklerseniz başka bir hayvan olursunuz. Sihirli değnek dediğimiz yer oyun içerisinde çeşitli yerlere eklenmiş üzerinde hayvan kafası olan sopalardır.
- Etcil ve otcul hayvanlar olmak üzere iki çeşit seçenek bulunuyor. Etcil hayvanlar kurt, tilki, ayı'dır. Otcul hayvanlar geyik/ceylan, tavşan, ayı.
- Vahşi tavşan en yükseğe zıplayan hayvandır. Öbür hayvanlara göre çok az bir farkla hızlıdır.
- Eğer vahşi hayvanınızı hızlı yürütmek istiyorsanız iki kere ileri yön tuşuna basmalısınız.

Vahşi Hayvanlar

Vahşi Hayvan Listesi
1- Ayı
2- Kurt
3- Tilki
4- Geyik
5- Tavşan

Hayvan Yemek Listesi
1- Ayı, Ağaç altındaki turuncu Meyveler ve su
2- Kurt, Et ve su
3- Tilki, Et ve su
4- Geyik, Ot ve su
5- Tavşan, Ot ve su

Kontrol tuşları:

AWSD yada yön tuşları. CTRL tuşu ile hem saldırırsınız hem de herhangi bir şeyi yersiniz.

Yavru doğurmak:
Yavru doğurmak için dişi cinsiyetli oyuncu olmanız gerekiyor. Doğum için erkek cinsiyetli cinslerinizin yanına gidip onu koklamanız yeterli olacaktır. Sonrasında yavru oluyor. Karşı cinseyiti koklamak için oyuna başladığınızda sağ alt köşede kırmızı izler bulunur bu kırmızı izi yeşil pati görünümüne getirdiğimizde koklama işlemini başlatabiliyoruz. Bu işlem tamamlandığında CTRL tuşuna bastığımızda karşı cinsiyeti koklamaya başlıyor. Yavru olması için her iki oyuncununda bu işlemi yapması gerekiyor. Saldırı moduna geçmek için yeşil pati simgesini tekrar kırmızı pati simgesine dönüştürmemiz yeterli olacaktır.
Yavru olacağı zaman sol üst köşede turuncu simge ile bir simge beliriyor ve bu simge pembeleşmeye başlar. Yavru olduktan sonra yavrunun gelişimi için yavrunuzu koklamaya başlamanız gerekiyor.

Vahşi Hayvanlar Oyunu için Bazı İpuçları;

-Yeşil şey açlığı, mavi şey sussuzluğu, kırmızı şey ise canı ifade eder.
-Yavru doğduktan sonra annesi ölünce eğer babası ölmemişse babasının peşinden gider.
-Eğer yavru doğmuşsa veya hamileyseniz başka hayvanı (sizinle aynı cinste olmayan bir hayvanı) koklarsanız yavru ölür.
-Eğer hem hamile hemde otcul hayvansanız size başka hayvanlara saldırmamanızı öneririm ki eğer bu tam tersiyse yani hem hamile hemde etcil hayvansanız tabiki de karnınızı doyurmak için hayvan bulmalısınız.

Hayvan değiştirme: Oyunda gördüğünüz gibi totemler var onların yanında durarak totemin üstünde hangi hayvan başı varsa o hayvan olursunuz.

Başka hayvanları besleme: Sağ alt tarafta kırmızı olan buton saldırı butonuzur o açıkken CTRL tuşu ile başka hayvanlara saldırırsınız o butona tıklarsanız (Kısayol L) yeşil buton çıkar o çıktığında CTRL tuşu ile başka hayvanları beslersiniz (Aynı tuş ile koklama işleminide yapabiliyorsunuz).

İyi yaşama alanları: Heath oyun modunda, Bir tavşan yuvası var orada vahşi hayvanlardan uzak olarak kolay yaşayabilirsiniz. Birde tilki yuvası var orada tilkiden büyük hayvan yaşayamaz sadece tilkiler ve tavşanlar girebilir. Geyikken bol otlak ve su bulunan yerlerde takılın.

Yırtıcı hayvansanız: Başka hayvanları girdiği anda öldürün çünkü sizdn güçlü bir hayvan olabilir yada tavşansa deliğe girip kurtulabilir deliklerde genelde fazla tavşan olur ve size saldırabilir.

Tavşansanız: Delikte size saldıran tavşanlar olabilir sizde başka tavşanlarada saldırdıysa toplanıp öldürün.

3D Online Oyunlar
3d online oyunlar sitemizde yayınlanan oyunlar online oyuncular ile oynanan oyunlardır. Sitedeki seçme oyunlar arasında 3d formatındaki oyunlar yer alır. Oyuncularla oyun oynarken sohbet etme imkanıda bulabilirsiniz. Oyun açıklamasında belirtilmiyorsa oyunlar ve oyun üyelikleri ücretsiz sağlanmaktadır ve bilgiler ise oyun sunucularında barındırılır. Online oyunlar kategorisinde yayınlanan oyunlar online internet kullanıcılarıyla oynandığı için oyun içi hız online oyuncuların interent hızına bağlı olarak artabilir yada azalabilir. Online oyunlar sitemizi ilgilendiren soru ve sorunlar için bizimle iletişim sayfamızı kullanarak iletişim kurabilirsiniz. 3d oyunları oynayabilmeniz için sisteminizde unity 3d oyunlar için unity 3d, shockwave oyunlar için shockwave ve flash oyunlar için flash player 11 eklentileri kurulu olmalıdır. Unity 3D Oyunlar arasında yer alan 3D Vahşi Hayvanlar oyunu ise Unity 3D eklentisi ile çalışır. Eklentiler bir seferlik kurulur ve sonraki oyunlar sorunsuz oynanabilir.

Copyright by 3DOnlineOyunlar.com