3d online oyunlar sitemizde yayınlanan Arkadaşlık Kulubü oyunu 3D Online Oyunları kategorisinde yayınlanmaktadır ve Adobe Shockwave eklentisi ile çalışır.

Arkadaşlık Kulubü Oyunu

Club Marian

Arkadaşlık Kulubü Oyun Özeti

Online arkadaşlık klubünde oyuncularla sohbet ve arkadaşlık yapıyorsunuz.

3D Oyun Detaylı Açıklama

Arkadaşlık klubü oyunu online oyuncularla karşılıklı olarak oynanıyor.

Arkadaşlık Kulübü Hakkında

Oyunumuzun amacı online oyuncularla sohbet etmek ve eğlenmektir. Oyun yüklendikten sonra Character Name yazan kutuya tıklayıp isim (nick) yazıyoruz. Buraya yazacağınız isim oyun içerisinde ve sohbet bölümünde kullanılacaktır. Arkadaşlarınız sizi bu isimle tanıyacaklar. Oyun açıldıktan sonra çeşitli ayarlamalar yapabilirsiniz. Öncelikli olarak Male / Female bölümünde cinsiyet belirliyoruz. Diğer seçenekleri kullanarak görünüm renkleriyle oynayabiliyoruz.

3D Online Oyunlar
3d online oyunlar sitemizde yayınlanan oyunlar online oyuncular ile oynanan oyunlardır. Sitedeki seçme oyunlar arasında 3d formatındaki oyunlar yer alır. Oyuncularla oyun oynarken sohbet etme imkanıda bulabilirsiniz. Oyun açıklamasında belirtilmiyorsa oyunlar ve oyun üyelikleri ücretsiz sağlanmaktadır ve bilgiler ise oyun sunucularında barındırılır. Online oyunlar kategorisinde yayınlanan oyunlar online internet kullanıcılarıyla oynandığı için oyun içi hız online oyuncuların interent hızına bağlı olarak artabilir yada azalabilir. Online oyunlar sitemizi ilgilendiren soru ve sorunlar için bizimle iletişim sayfamızı kullanarak iletişim kurabilirsiniz. 3d oyunları oynayabilmeniz için sisteminizde unity 3d oyunlar için unity 3d, shockwave oyunlar için shockwave ve flash oyunlar için flash player 11 eklentileri kurulu olmalıdır. 3D Oyunlar arasında yer alan Arkadaşlık Kulubü oyunu ise Adobe Shockwave eklentisi ile çalışır. Eklentiler bir seferlik kurulur ve sonraki oyunlar sorunsuz oynanabilir.

Copyright by 3DOnlineOyunlar.com