Counter Strike 1.6 Oyunu oynama sayfasındasınız.
Oyunu oynayabilmeniz için Unity oyun eklentisi gerekir.

Counter Strike 1.6 Oyunu Oyna

Critical Strike Portable

Counter Strike 1.6 Oyun Özeti

Online oyuncularla karşılıklı oynayabileceğiniz ayrıca bilgisayarınıza kurulum gerektirmeyen counter strike 1.6 oyunu

3D Oyun Detaylı Açıklama

Kurulum gerektirmeyen 3d oyunlar arasında yer alan arkadaşlarınızla karşılıklı online olarak oynayabileceğiniz counter strike 1.6 benzeri bir oyun. Oyunun orjinal ismi "Critical Strike Portable" olarak yayınlanıyor. Gerek oyun alanları ve gerekse silah ve teçhizat counter strike 1.6 oyununa benzediği için 3d online oyunlar sitemizde counter strike 1.6 oyunu ismiyle yayınlıyoruz. Oyun yapımcıları çok sık şekilde oyun güncellemesi yapıyorlar.

Counter Strike Üyelik

Oyun içerisinde ücretsiz üyelik alarak oyunu oynayabilirsiniz. Üyelik alarak oynamanın avantajları, aldığınız puan ve oyun içerisindeki silah ve diğer techizatlar silinmez ve hangi bilgisayardan oturum açarak oynamaya başlarsanız başlayın oyunda kaldığınız yerden devam edersiniz. Aksi halde 100$ puan ile oyuna baştan başlamış olursunuz. Ayrıca üyelik aldığınızda online kullanıcılarla arkadaş olup onlarla sohbet etme imkanı bulabilirsiniz.

Single Player (Botlar ile Oynayın)

Bilgisayara karşı counter strike 1.6 oyna; Oyunu multiplayer olarak online kullanıcılarla oynayacağınız gibi "Single Player" seçerek oyun botlarına karşıda oyun oynayabilirsiniz. Bot sayısını isteğiniz doğrultuda değiştirebilir ve oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

3D Online Oyunlar
3d online oyunlar sitemizde yayınlanan oyunlar online oyuncular ile oynanan oyunlardır. Sitedeki seçme oyunlar arasında 3d formatındaki oyunlar yer alır. Oyuncularla oyun oynarken sohbet etme imkanıda bulabilirsiniz. Oyun açıklamasında belirtilmiyorsa oyunlar ve oyun üyelikleri ücretsiz sağlanmaktadır ve bilgiler ise oyun sunucularında barındırılır. Online oyunlar kategorisinde yayınlanan oyunlar online internet kullanıcılarıyla oynandığı için oyun içi hız online oyuncuların interent hızına bağlı olarak artabilir yada azalabilir. Online oyunlar sitemizi ilgilendiren soru ve sorunlar için bizimle iletişim sayfamızı kullanarak iletişim kurabilirsiniz. 3d oyunları oynayabilmeniz için sisteminizde unity 3d oyunlar için unity 3d, shockwave oyunlar için shockwave ve flash oyunlar için flash player 11 eklentileri kurulu olmalıdır.

Copyright by 3DOnlineOyunlar.com