3d online oyunlar sitemizde yayınlanan Şehir Güvercinleri oyunu 3D Online Oyunları kategorisinde yayınlanmaktadır ve Adobe Shockwave eklentisi ile çalışır.

Şehir Güvercinleri Oyunu

Fly Like A Bird

Şehir Güvercinleri Oyun Özeti

Şehrin tozlu ve kalabalık yerlerinden kurtulup göklere doğru kanat açıyoruz.

3D Oyun Detaylı Açıklama

Online şehir güvercinleri oyununda şehrin en yüksek yerlerinde özgürce süzülerek uçuyoruz. Oyun yüklendikten sonra PLAY NOW ile oyunu açıyoruz ve istediğimiz bir oyun odasını seçiyoruz. Oyun içerisinde online oyuncularla sohbet edebiliyoruz.

Şehir Güvercinleri Hakkında İpucu

Güvercini uçurmak için üst ok tuşunu kullanıyoruz, yene indiğimizde ise güvercini havalandırmak için alt ok tuşuna basıyoruz. İyi oyunlar.

3D Online Oyunlar
3d online oyunlar sitemizde yayınlanan oyunlar online oyuncular ile oynanan oyunlardır. Sitedeki seçme oyunlar arasında 3d formatındaki oyunlar yer alır. Oyuncularla oyun oynarken sohbet etme imkanıda bulabilirsiniz. Oyun açıklamasında belirtilmiyorsa oyunlar ve oyun üyelikleri ücretsiz sağlanmaktadır ve bilgiler ise oyun sunucularında barındırılır. Online oyunlar kategorisinde yayınlanan oyunlar online internet kullanıcılarıyla oynandığı için oyun içi hız online oyuncuların interent hızına bağlı olarak artabilir yada azalabilir. Online oyunlar sitemizi ilgilendiren soru ve sorunlar için bizimle iletişim sayfamızı kullanarak iletişim kurabilirsiniz. 3d oyunları oynayabilmeniz için sisteminizde unity 3d oyunlar için unity 3d, shockwave oyunlar için shockwave ve flash oyunlar için flash player 11 eklentileri kurulu olmalıdır. 3D Oyunlar arasında yer alan Şehir Güvercinleri oyunu ise Adobe Shockwave eklentisi ile çalışır. Eklentiler bir seferlik kurulur ve sonraki oyunlar sorunsuz oynanabilir.

Copyright by 3DOnlineOyunlar.com