3d online oyunlar sitemizde yayınlanan Şehirde Dolaş oyunu 3D Online Oyunları kategorisinde yayınlanmaktadır ve Adobe Shockwave eklentisi ile çalışır.

Şehirde Dolaş Oyunu

Downtown 1930s 3d Chatworld

Şehirde Dolaş Oyun Özeti

Online şehirde dolaş oyunu ile 1930'lu yıllara yolculuk yapıyoruz ve şehirde doyasıya dolaşıyoruz.

3D Oyun Detaylı Açıklama

Online şehirde dolaş oyunu zaman olarak 1930'lu yıllarda geçiyor. 1930'lu yılların şehirlerinde doyasıya dolaşıyoruz. Şehirdeki arabalar ve bütün yapılar eski zamana aitler. Oyun içerisinde grup oluşturup arkadaşlarınızla şehirde topluca dolaşabiliyorsunuz. Ayrıca oyun içerisinde online oyuncularla sohbet etme imkanıda bulabiliyorsunuz. Oyunu keşfettikçe daha da çok beğeneceğinizden eminiz. İyi eğlenceler.

3D Online Oyunlar
3d online oyunlar sitemizde yayınlanan oyunlar online oyuncular ile oynanan oyunlardır. Sitedeki seçme oyunlar arasında 3d formatındaki oyunlar yer alır. Oyuncularla oyun oynarken sohbet etme imkanıda bulabilirsiniz. Oyun açıklamasında belirtilmiyorsa oyunlar ve oyun üyelikleri ücretsiz sağlanmaktadır ve bilgiler ise oyun sunucularında barındırılır. Online oyunlar kategorisinde yayınlanan oyunlar online internet kullanıcılarıyla oynandığı için oyun içi hız online oyuncuların interent hızına bağlı olarak artabilir yada azalabilir. Online oyunlar sitemizi ilgilendiren soru ve sorunlar için bizimle iletişim sayfamızı kullanarak iletişim kurabilirsiniz. 3d oyunları oynayabilmeniz için sisteminizde unity 3d oyunlar için unity 3d, shockwave oyunlar için shockwave ve flash oyunlar için flash player 11 eklentileri kurulu olmalıdır. 3D Oyunlar arasında yer alan Şehirde Dolaş oyunu ise Adobe Shockwave eklentisi ile çalışır. Eklentiler bir seferlik kurulur ve sonraki oyunlar sorunsuz oynanabilir.

Copyright by 3DOnlineOyunlar.com