3d online oyunlar sitemizde yayınlanan Tank Savaşı oyunu 3D Online Oyunları kategorisinde yayınlanmaktadır ve Adobe Shockwave eklentisi ile çalışır.

Tank Savaşı Oyunu

Team Tanks Armageddon

Tank Savaşı Oyun Özeti

Online oyuncularla yeni nesil tanklarınız ile savaş yapıyorsunuz.

3D Oyun Detaylı Açıklama

Online oyunlar arasında yerini alan farklı bir tank savaşı oyunu. Online tank savaşı oyunu içerisinde kırmızı ve mavi olmak üzere iki adet grup var. Oyun açıldıktan sonra istediğiniz bir tanesini seçip oyuna bu şekilde devam ediyorsunuz. Oyuncularla sohbet etme imkanı bulabiliyorsunuz. Sohbet özelliğini ister grubunuzdaki oyuncular ile isterseniz genel olarak kullanabiliyorsunuz. 4 adet oyun alanı arasından birini seçip sonrasında da oyun odası seçebiliyorsunuz. Oyun alanlarındaki sayı zamana göre değişebiliyor. İyi oyunlar.

3D Online Oyunlar
3d online oyunlar sitemizde yayınlanan oyunlar online oyuncular ile oynanan oyunlardır. Sitedeki seçme oyunlar arasında 3d formatındaki oyunlar yer alır. Oyuncularla oyun oynarken sohbet etme imkanıda bulabilirsiniz. Oyun açıklamasında belirtilmiyorsa oyunlar ve oyun üyelikleri ücretsiz sağlanmaktadır ve bilgiler ise oyun sunucularında barındırılır. Online oyunlar kategorisinde yayınlanan oyunlar online internet kullanıcılarıyla oynandığı için oyun içi hız online oyuncuların interent hızına bağlı olarak artabilir yada azalabilir. Online oyunlar sitemizi ilgilendiren soru ve sorunlar için bizimle iletişim sayfamızı kullanarak iletişim kurabilirsiniz. 3d oyunları oynayabilmeniz için sisteminizde unity 3d oyunlar için unity 3d, shockwave oyunlar için shockwave ve flash oyunlar için flash player 11 eklentileri kurulu olmalıdır. 3D Oyunlar arasında yer alan Tank Savaşı oyunu ise Adobe Shockwave eklentisi ile çalışır. Eklentiler bir seferlik kurulur ve sonraki oyunlar sorunsuz oynanabilir.

Copyright by 3DOnlineOyunlar.com