Kumda Araba Yarışı Oyunu oynama sayfasındasınız.
Oyunu oynayabilmeniz için Flash oyun eklentisi gerekir.

Kumda Araba Yarışı Oyunu Oyna

Gas and Sand

Kumda Araba Yarışı Oyun Özeti

Tam ekran araba yarışı oyunu, hemde son model arabalarla kumda araba yarışı yapıyorsunuz

3D Oyun Detaylı Açıklama

3d online oyunlar sitemizde yayınlanan ilk flash oyun. Yalnız flash oyun deyip geçmeyin, bu oyun diğer flash oyunlar ile karıştırılmamalı. Oyunu tam ekran olarak monitörünüz çözünürlüğünde oynayabiliyorsunuz. Görüntü ve oynanabilirlik açısından da üstün bir oyun. Offline (çevrimdışı) bilgisayara karşı oynuyorsunuz. Oyunu klavye yön tuşlarıyla oynuyoruz. Oyun girişinde "PLAY" butonuna tıklamadan önce "Full Screen" kutusunu seçersek oyunu tam ekran olarak oynayabiliyoruz.

Oyun Hakkında Birkaç İpucu

Oyun 7 farklı bölümden (tur) oluşuyor. Bölümler arası geçiş yapabilmemiz için bölümlerde başarılı (dereceye girmemiz) olmamız gerekiyor.

Not: Oyun tam ekran formatında zorluk çıkartıyorsa (donma, geride kalma vs) ESC tuşu ile tam ekran formatından çıkış yapabilirsiniz.

3D Online Oyunlar
3d online oyunlar sitemizde yayınlanan oyunlar online oyuncular ile oynanan oyunlardır. Sitedeki seçme oyunlar arasında 3d formatındaki oyunlar yer alır. Oyuncularla oyun oynarken sohbet etme imkanıda bulabilirsiniz. Oyun açıklamasında belirtilmiyorsa oyunlar ve oyun üyelikleri ücretsiz sağlanmaktadır ve bilgiler ise oyun sunucularında barındırılır. Online oyunlar kategorisinde yayınlanan oyunlar online internet kullanıcılarıyla oynandığı için oyun içi hız online oyuncuların interent hızına bağlı olarak artabilir yada azalabilir. Online oyunlar sitemizi ilgilendiren soru ve sorunlar için bizimle iletişim sayfamızı kullanarak iletişim kurabilirsiniz. 3d oyunları oynayabilmeniz için sisteminizde unity 3d oyunlar için unity 3d, shockwave oyunlar için shockwave ve flash oyunlar için flash player 11 eklentileri kurulu olmalıdır.

Copyright by 3DOnlineOyunlar.com