Unity 3D Araba Yarışı Oyunu oynama sayfasındasınız.
Oyunu oynayabilmeniz için Unity oyun eklentisi gerekir.

Unity 3D Araba Yarışı Oyunu Oyna

200 MPH Thunder Road

Unity 3D Araba Yarışı Oyun Özeti

Unity 3d araba yarışı ile kendinizi pistte hissedecek ve adrenalin dolu bir zaman geçireceksiniz

3D Oyun Detaylı Açıklama

3d online oyunlar sitemizde yayınlanan bir diğer unity 3d formatındaki oyun. Oyunumuzu çalıştırabilmeniz için Unity 3D Web player eklentisi gerekir. Eğer eklentiye sahipseniz oyun sorunsuz açılır ve oynayabilirsiniz. Eğer eklentiye sahip değilseniz oyun görüntülenmez ve eklentiyi indirmeniz için gerekli olan unity 3d butonu görünür. Bu butona tıklayarak gerekli olan eklenti kurulum dosyasını indirip saniyeler içerisinde kurulumu yapabilirsiniz. Kurulum sonrası oyun sayfasını yenileyin (F5) ve 3d oyunu oynamaya başlayın.

3D Araba Yarışı Kontrol Tuşları

Arabayı kullanmak için klavye yön tuşlarını kullanıyoruz
Geri görüş kamerası: X tuşu
Araba kaput görünümü: C tuşu
Araba turbo (nitro): Z tuşu

Haftanın Yarışı (Race of the Week)

Oyun girişinden sonra "Race of the Week" butonu ile haftanın yarışına katılabilirsiniz. Choose Team bölümünden araba ve oyuncu seçimi yapabiliyorsunuz. Arabaların bazılarının kilitli olduğunu farkedeceksiniz. Bu kilitli arabaları açmak için oyunda derece yapıp oyun kazanmak gerekiyor.

Şampiyona Yarışları (Championship)

Championship seçeneği ile şampiyona yarışı oluşturup bu yarışlara katılabiliyoruz. Sonraki gelişimizde kaldığımız yerden devam etme şansımız oluyor. Haftanın yarışı kategorisindeki gibi bu bölümümüzde de araba ve şoför seçimi yapıyoruz. Yine bazı arabalar kilitli ve bu kilitli arabaları açmak için oyun içerisinde derece yapmamız gerekiyor.

Unity 3D Araba Yarışı İpuçları

-Oyunu ilk kez oynadığınızda sıralama yarışlarına katılırsınız.
-Oyunu tam ekran oynamak için oyun içerisinde herhangibir yere mause ile sağ tıklayın ve "FullScreen" seçeneğini seçin. Unity oyun monitörünüz çözünürlüğünde tam ekran olarak açılacaktır. Tam ekran oynarken takılmalar yaşarsanız ESC tuşu ile tekrar küçük pencere devam edebilirsiniz.

3D Online Oyunlar
3d online oyunlar sitemizde yayınlanan oyunlar online oyuncular ile oynanan oyunlardır. Sitedeki seçme oyunlar arasında 3d formatındaki oyunlar yer alır. Oyuncularla oyun oynarken sohbet etme imkanıda bulabilirsiniz. Oyun açıklamasında belirtilmiyorsa oyunlar ve oyun üyelikleri ücretsiz sağlanmaktadır ve bilgiler ise oyun sunucularında barındırılır. Online oyunlar kategorisinde yayınlanan oyunlar online internet kullanıcılarıyla oynandığı için oyun içi hız online oyuncuların interent hızına bağlı olarak artabilir yada azalabilir. Online oyunlar sitemizi ilgilendiren soru ve sorunlar için bizimle iletişim sayfamızı kullanarak iletişim kurabilirsiniz. 3d oyunları oynayabilmeniz için sisteminizde unity 3d oyunlar için unity 3d, shockwave oyunlar için shockwave ve flash oyunlar için flash player 11 eklentileri kurulu olmalıdır.

Copyright by 3DOnlineOyunlar.com